Ako udržať vašu kúpeľňu dlhšie čistú

Zabráňte vlhkosti v stopách
Držte stierku nad hlavou sprchy a urobte to tak, že posledný ktorý sa kúpal vyutiera kúpeľňovú stenu, vaňu a sprchové dvere, aby sa zabránilo plesnivými škvrnami. Alternatívne môže byť otvorenie okienka po sprchovaní veľmi užitočné na odbúranie vlhkosti.

koupelny

Nastriekajte sprchové steny a dvere s vodným repelentom
Používajte vodu odpudzujúce látky, aby sa voda, minerály a mydlové odtlačky dostali z kúpeľňových dlaždíc.

Minimalizujte používanie mydla na umývadle
Pokúste sa použiť tekuté mydlo v umývadle. Uložte ich do dávkovača na mydlo s čerpadlom. Tekuté mydlo je výhodné, pretože eliminuje akumuláciu mydla na doske drezu a udržuje ho čisté.

Usporiadajte svoje skrine
Odstráňte predmety z pultu a vložte ich do skriniek, najmä veci ako kozmetiky a vlasové nástroje. Kúpeľňa sa zdá byť čistejšia a usporiadanejšia so škatuľkami bez zatvárania.

Majte dostatočné uteráky
Ak zavesíte uteráky cez stĺp, potom sa uteráky rýchlejšie vysušia a kúpeľňa bude vyzerať čistejšie. Ak na stene kúpeľne nie je priestor na inštaláciu tyčiek na uteráky, nainštalujte jeden na dvere, aby vaša kúpeľňa bola funkčnejšia .

Používajte čistiace prostriedky s dlhou životnosťou
Dlhotrvajúce čistiace prostriedky majú dôležitú úlohu pri udržaní čistoty v umývadle. Ich vzorce pomáhajú predchádzať vzniku škvŕn až na sedem dní.

Uchovávajte kanister dezinfekčných čistiacich obrúskov pod drezom
Produkty na čistenie a upratovanie pomáhajú pri takomto čistení. Teraz odstráňte postriekané zubné pasty, vodné značky a iné značky predtým, ako vyschnú.

vana

Pripravte si nepotrebné oblečenie na čistenie
Tie môžu byť použité na rýchle zametanie niektorých nánosov vlasov a prachových častíc z podlahy bez toho, aby ste sa dopustili veľkých čistých procesov.

Zabráňte budovaniu špiny na sprchových záclonách
Ponorte spodnú časť sprchovej záclony do všestranného čistiaceho prostriedku, ktorý obsahuje bielidlo, aby sa predišlo mýdlovému odpadu, vodným minerálnym látkam a plesni.