Použitie odlakovaču na nechty v domácnosti

Vedeli ste, že existuje mnoho spôsobov použitia odstraňovača lakov na nechty? Od čistenia vašich tenisiek až po obnovenie podlahy, odstraňovač lakov na nechty sa ukázal ako skvelý čistiaci prostriedok.

káva

1. Odstráňte škvrny z porcelánu
Odstráňte škvrny od kávy alebo čaju z porcelánu namočením handričky do odstraňovača laku na nechty a utieraním cez škvrnu. Opláchnite mydlom a vodou. Uistite sa, že sa vyhnete porcelánu s dekoratívnymi vzormi, ktoré by mohli byť zničené.
2. Obnovte podlahy
Zbavte sa stôp od obuvi na dlaždiciach, laminátoch a betónových podlahách ponorením handričky do odstraňovača lakov na nechty a jednoduchým zotretím prečistite podlahu. Nepoužívajte ho však na drevo.

3. Bielenie tenisiek
Utrite tenisky s odlakovačom na nechty, vďaka tomu odstránite škvrny a nečistoty. Opláchnite vlhkou handričkou, aby ste odstránili všetky zvyšky.
4. Odstráňte permanentné fixky
Odstraňovač laku na nechty môže vyčistiť aj tie najodolnejšie značky od fixiek alebo akékoľvek škvrny od atramentu na stenách alebo rukách.
5. Vyčistite holiace strojčeky
Odlakovač pôsobí ako dezinfekčný prostriedok, takže si môžete do neho ponoriť svoje holiace strojčeky a dezinfikovať ich, a zbaviť sa akéhokoľvek mydla alebo špiny na čepeli. Týmto spôsobom môžu vaše holiace strojčeky vydržať čo najdlhšie.
6. Štítky a nálepky
Odstráňte štítky a nálepky z pohárov ponorením handričky do odlakovača a potom iba jednoducho odstráňte zvyšky.

holící strojek

7. Odstráňte farbu z okien.
Ak maľujete okná a omylom ste si na sklo naliali nejakú túlavú farbu, odlakovač na nechty je ten správny záchranca. Naneste malé množstvo odlakovača na nechty a nechajte ho pôsobiť asi 5 minút pred utretím.
8. Odstráňte kliešte
Áno, čítate to správne! Ak ste sa vrátili z peknej prechádzky do lesa a našli ste kliešte prilepené na koži, odlakovač na nechty vám pomôže sa ich zbaviť. Nalejte odlakovač na nechty cez kliešťa a on okamžite pustí kožu.